Uskladitev cestne signalizacije z EU
Ker nimamo usklajene cestne signalizacije z drugimi državami EU, nam vsi avtomobili narobe prikazujejo omejitve hitrosti. Ni namreč table za konec omejitve. Če smo že sprejeli obvezo, da ob prekoračitvi vsi novi avti piskajo, bi morali še prilagoditi signalizacijo, da bo to tudi delovalo. V vseh sosednjih državah dela vse, kot je treba. Zato predlagam spremembo zakona o cestni signalizaciji, s katerim bi se znebili tudi prevelikega števila tabel ob cestah. Sedaj je za vsakim križiščem , ki razveljavi omejitev, postavljena nova. Postavimo omejitev na začetku in konec omejitve na koncu.