Plan za obnovo in izgradnjo DRSI magistralnih cest in DARS avtocest, železnice in kolesarske poti za obdobje 5 let, 10 let, 20 let.
Plan za obnovo in izgradnjo DRSI - magistralnih cest in DARS- avtocest in železnice za obdobje 5 let ( podrobneje ) in 10 let , 20 let ( vizija ).
Glede planov, kolikor spremljam cestni in železniški program že 40let , se kaj korenitega ni spremenilo že 16 let. Plana, konkretnega kot vem pa tudi ni. Ne vsebinsko , posledično pa ne časovno.
Promet, cestni in železniški , se vsak dan bolj duši v samem sebi, korenitih, dolgoročnih rešitev pa ni.
To , da se delajo razširitve za tretji pas , pomeni samo to , da avtomobili ne bodo stali na voznem pasu, drugo je vse enako.kot , da povečaš dovodno cev za vodo, odvodno pa pustiš enako.
Rezultat je da odvodna ali pa dovodna glavna cev poči.
Drugo pa je, kolesarske poti , če omenim gorenjsko ni normalne kolesarske poti od Jesenic do Ljubljane. Kdor ne verjame, se naj vsede na kolo in odpelje, pa bo spoznal realnost gorenjske kolesarska mobilnosti.
Nikoli več nebo šel po tej poti, če nebo že prej obupal.
Železnice vezano na kolesarje, kolesarski vagon , vlak . Kolo moraš obesit vertikalno, kako naj popotnik dvigne 40kg do 50kg težko opremo s kolesom v vertikalo. Težko. Predlagam , da se načrtovalci nakupa vagonov malo popeljejo v sosednjo Avstrijo in od tam vse skopirajo. Topla voda je že odkrita, ni potrebno izumljati novo. Kakorkoli , še dosti je tega in se čudim ob vsej tej stroki, da se velik denar meče za male drage in nepotrebne investicije. Globale rešitve za Slovenijo vezano na razne prevoze, transporte pa ni , osnova pa je dolgoročni plan.
Zanima me, kdo ga ima, oziroma, kdo ga bo naredil in do kdaj ?