C0 kanal naj se neha zlorabljati v politične namene
V Sloveniji marsikaj kar je dobro a ne delajo “naši” blokiramo. V našem kraju smo greznice priklopili na drekovod in zadeva deluje že 15 let odlično. Niti blizu ni tako sodobno kot C0 kanal in se noben ne pritožuje.
Predlagam da projekte ki z svojim doprinosom naredijo več dobrega in so širšega druzbenega pomena odvzameo moznost pritozb in blokade.
To gre za zlorabo vseh insitucij.
V Sloveniji nas je 2 milijona in ne zanima vseh kaj se pocne v dolocenem mestu niti nocemo financirati nasega proracunskega denarja samo zato ker nekdo blokira delo drugega ker ni “naš”